Anasayfa > Haberler > ZetaCAD-DİPOS, Bursagaz’ın Abone Yönetim Sistemi SAP ile entegre oldu.
Diğer Haberler  

ZetaCAD-DİPOS, Bursagaz’ın Abone Yönetim Sistemi SAP ile entegre oldu.

Bursagazın bir süre önce Abone Yönetim Sistemini SAP ortamına taşıma kararı almasıyla birlikte başlayan DİPOS-SAP entegrasyon çalışmaları Bursagaz, Tekhnelogos ve BTC yetkilileri yapılan ortak çalışmalar sonucunda başarıyla tamamlandı.

Bursa’nın doğalgaz dönüşümünü en son teknolojilerle gerçekleştirmeye devam eden Bursagaz'da DİPOS-SAP entegrasyonun tamamlanmasıyla birlikte SAP öncesi eski sistemde varolan entegrasyon uygulaması yeni sistemde de aynı şekilde devreye alınmış oldu. DİPOS-SAP entegrasyonu, DİPOS’a gelen projelerin SAP ortamında bulunan Abone Bilgi Sisteminin içi tesisat modülüne otomatik olarak kaydedilmesini ve kaydedilen projeler onay veya ret işlemlerinin aynı şekilde otomatik bildirimini mümkün kılıyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan yetkililer, önümüzdeki dönemde devreye girmesi beklenen DİPOS Plus ile Dijital dosya yönetim sistemi ve dijital gaz açma uygulamalarının verilerinin de dijital ortamda sağlanabilmesi için DİPOS-SAP entegrasyonunun kapsamının genişletileceğini ifade ettiler.