Anasayfa > Haberler > STANDIMIZA GÖSTERDİĞİNİZ YOĞUN İLGİYE TEŞEKKÜRLER
Diğer Haberler  

STANDIMIZA GÖSTERDİĞİNİZ YOĞUN İLGİYE TEŞEKKÜRLER

 Katıldığı fuarlarda sektörün beğenisini kazanan Tekhnelogos yeni ürünlerini tanıttığı bir fuarı daha başarıyla geride bıraktı. ISK-SODEX 2006 Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı 7-11 Mayıs 2008 tarihleri arasında İstanbul Ticaret Merkezinde yapıldı.Türkiye’nin dört bir yanından gelen ZetaCAD kullanıcıları ve sektör temsilcileri, Tekhnelogos standını ziyaret ederek dijital sistemle ilgili yeni teknelojiler ve uygulamalar hakkında bilgi aldı.


Tekhnelogos, fuarda 2008 yılında geliştirdiği ZetaCAD 3.0 versiyonu, Dijital Dosya Yönetimi ve Dijital Gaz Açma sistemlerini kapsayan Dipos Plus ve mobil imza gibi yeni teknolojileri ilk kez kullanıcıların beğenisine sundu. Tekhnelogos standında tanıtılan yeni teknolojiler, Hürriyet gazetesi fuar ekinde, fuar boyunca yayınlanan fuar gazetesi gibi basın organlarında da haber, söyleşi ve ilan olarak yer aldı.
Fuar vesilesiyle standımızı ziyaret eden bütün kullanıcılarımıza, sektör temsilcilerine ve gaz dağıtım şirketlerine teşekkür ediyoruz.