Anasayfa > Haberler > Dijital Sistem POLGAZ’la Başkente Ulaştı.
Diğer Haberler  

Dijital Sistem POLGAZ’la Başkente Ulaştı.

POLGAZ ve Tekhnelogos arasında bir süredir hazırlık çalışmaları sürdürülen Dijital Proje Onay Sistemi sözleşmesi, 03 Nisan Perşembe günü POLGAZ’da yapılan imza töreniyle resmen yürürlüğe girdi.
İstanbul’dan Diyarbakır’a kadar Türkiye’nin dört bir yanına hızla yayılan dijital proje onay sistemi Ankara Polatlı’da doğalgaz dönüşüm çalışmalarına sürdüren POLGAZ nezdinde, şimdi de Başkent Ankara’ya ulaştı. POLGAZ ve Tekhnelogos arasında bir süredir hazırlık çalışmaları sürdürülen Dijital Proje Onay Sistemi sözleşmesi, 03 Nisan Perşembe günü POLGAZ’da yapılan imza töreniyle resmen yürürlüğe girdi. İmza töreni öncesinde, Tekhnelogos yetkilileri tarafından yapılan dijital sistemle ilgili bir sunuma POLGAZ proje firmaları büyük ilgi gösterdi.

 

Firmalarla yapılan toplantı’nın ardından imza törenine geçildi. Törene POLGAZ İşletme Müdürü Halil ÖZTÜRK, Genel Koordinatör Ahmet ERÖNCEL ve İç Tesisat Müdürü Yusuf GÖNEN ile Tekhnelogos Yetkilileri katıldı.

İmza töreninin ardından sistemle ilgili bilgiler veren İşletme Müdürü Halil ÖZTÜRK, iş akış sürecini hızlandıran ve hatasız proje onayına imkan veren dijital onay sisteminin devreye girmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Tekhnelogos  Yetkilileri ise, POLGAZ bünyesinde en kısa sürede dijital proje onayına başlanacağını, orta ve uzun vadede ise sistemin tam olarak dijitalleştiren Dipos Plus’a geçmeyi planladıklarını ifade etti. Halen Ankara Polatlı’da gaz dönüşüm çalışmalarını sürdüren POLGAZ, Isparta, Burdur ve Bucak’ı kapsayan gaz dağıtım şirketleriyle birlikte sektördeki önemli gruplardan birini oluşturuyor.