Anasayfa > Haberler > DEGAZ 2006 Fuarında ZetaCAD Büyük İlgi Gördü
Diğer Haberler  

DEGAZ 2006 Fuarında ZetaCAD Büyük İlgi Gördü

Denizli'de, 29 Mart- 02 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 2. Denizli Doğalgaz ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarında ZetaCAD standı yoğun ilgi gördü. Denizli Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleşen fuara katılan Denizli başta olmak üzere, İzmir ve çevre illerden gelen ziyaretçi ve firma temsilcileri ZetaCAD standını gezerek ZetaCad programı ve farklı merkezlerdeki DiPOS uygulamaları hakkında bilgi aldılar.

ZetaCAD standında fuar boyunca Tekhnelogos temsilcileri Selim Demirer, İlhami Çalışkan ve Ahmet Akbayır ziyaretçilere ZetaCAD uygulamaları ve DiPOS sistemi hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

ZetaCAD 2.0 programı ve Dijital Proje Otomasyon Sistemi’nin görsel araçlar ve yazılı broşürlerle tanıtıldığı fuarda, örnek proje çizimleri yaparak programı inceleyen yetkili tesisat firmaları ve mühendisler ZetaCAD’i doğrudan inceleme imkanı bulduklarını, kolay ve hatasız proje çiziminin kendileri ve sektör için büyük bir imkan olduğunu vurguladılar. Doğalgaz sektörüyle ilgili yerel ve ulusal ölçekli yayın organları da ZetaCAD standını ziyaret ederek röpörtajlar yaptı.

ZetaCAD 04 Mayıs tarihinde de İstanbul'da yapılacak ISK-SODEKS fuarına katılacak.