Anasayfa > Haberler > ZetaCAD, ISK-SODEX 2006 Fuarında, Sektörün Buluşma Noktası Oldu.
Diğer Haberler  

ZetaCAD, ISK-SODEX 2006 Fuarında, Sektörün Buluşma Noktası Oldu.

Tekhnelogos-ZetaCAD standı fuar boyunca yoğun ilgi gördü. İstanbul firmalarının yanı sıra Anadolunun farklı bölgelerinden gelen doğalgaz dağıtım şirketleri ve tesisat firmaları ZetaCAD standını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

ISK-SODEX 2006 Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı 4-7 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Ticaret Merkezinde yapıldı.

Türkiye genelinde çok sayıda üretici firmayı, sektör temsilcilerini ve kullanıcıları buluşturan ISK-SODEX fuarı binlerce kişi tarafından ziyaret edildi. 6-7 numaralı salonda bulunan Tekhnelogos-ZetaCAD standı fuar boyunca yoğun ilgi gördü. İstanbul firmalarının yanı sıra Anadolu'nun farklı bölgelerinden gelen doğalgaz tesisat firmaları ve gaz dağıtım şirketleri ZetaCAD standını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. İzmir, Malatya gibi doğalgaz dönüşüm sürecinin yeni başladığı il merkezlerinden gelen firma ve sektör çalışanları da Dijital Onay sistemini heyecanla beklediklerini vurguladı. ZetaCAD standı Çorumgaz, Bursagaz, İzgaz, Dergaz gibi çok sayıda gaz dağıtım şirketinin yetkili ve temsilcileri tarafından da ziyaret edildi.