Anasayfa > Haberler > İzmirde ZetaCAD’e Büyük İlgi
Diğer Haberler  

İzmirde ZetaCAD’e Büyük İlgi

İzmirgaz’ın yatırımlarını hızlandırdığı İzmir’de faaliyet gösteren yetkili doğalgaz tesisat firmaları “ZetaCAD 2.0 ve Dijital Proje Otomasyon Sistemi” tanıtım toplantısında bir araya geldi.

1 Haziran Perşembe günü İzmir Makine Mühendisleri Odası Marmara Salonunda yapılan toplantıya firma yetkilileri ve temsilcileri katıldı.


Türkiye’de ZetaCAD uygulamalarından haberdar olan ve sistemi daha yakından tanımak isteyen firmalar, e-proje ve dijital sisteme büyük ilgi gösterdi. Toplantıda Tekhnelogos genel müdürü Ahmet Selami Çalışkan ZetaCAD 2.0 programını ve uygulamalı örnekler üzerinden dijital sistemi anlattı, katılımcıların sorularını cevapladı. Toplantıya katılan firmalar, gaz dönüşüm sürecinin yeni başladığı İzmir’de ZetaCAD’in kendileri için büyük bir kolaylık olduğunu ve sistemin bir bütün olarak İzmirgaz’da başlatılması durumunda zamandan ve paradan büyük tasarruf olacağını vurguladılar. ZetaCAD eğitimlerinin önümüzdeki günlerde başlamasıyla birlikte İzmir’deki firmalar da kolay ve hatasız proje çizme imkanına kavuşacaklar.