Anasayfa > Haberler > Denizlide ZetaCAD’e Büyük İlgi
Diğer Haberler  

Denizlide ZetaCAD’e Büyük İlgi

 Kentgaz’ın yatırımlarını hızlandırdığı Denizli’de faaliyet gösteren yetkili doğalgaz tesisat firmaları “ZetaCAD 2.0 ve Dijital Proje Otomasyon Sistemi” tanıtım toplantısına büyük ilgi gösterdi.

30 Ağustos 2006 tarihinde Denizli Basın Merkezinde düzenlenen toplantıya Kentgaz ve Tekhnelogos yetkilileri ile tesisat firmaları katıldı.

Türkiye’de ZetaCAD uygulamalarından haberdar olan ve sistemi daha yakından tanımak isteyen firmalar, e-proje ve dijital sisteme büyük ilgi gösterdi. Toplantıda Tekhnelogos genel müdürü Ahmet Selami Çalışkan ZetaCAD 2.0 programını ve uygulamalı örnekler üzerinden dijital sistemi anlattı. Tanıtım toplantısı, firmaların sorularının cevaplandırılmasıyla sona erdi. Toplantıya katılan firmalar, gaz dönüşüm sürecinin yeni başladığı Denizli’de ZetaCAD’in kendileri için büyük bir kolaylık olduğunu ve sistemin Denizli’de uygulanmasından memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. 15 Eylül’de başlayacak ZetaCAD eğitimlerinin tamamlanmasıyla birlikte Denizlideki firmalar da projelerinin dijital olarak onaylatma imkanına kavuşacaklar.