Anasayfa > Haberler > ZetaCAD; İNGAS 2007 Fuarında
Diğer Haberler  

ZetaCAD; İNGAS 2007 Fuarında

http://www.zetacad.com/haberfoto/ingas2007afis2.jpgSektörle ilgili bütün fuarlara katılan ZetaCAD, İstanbul Hilton'da 24-26 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 'İNGAS 2007' fuarına katılıyor.

İGDAŞ tarafından düzenlenen İNGAS 2007; “2. Uluslararası Doğalgaz İşletmeciliği Sempozyumu ve Sergisi” İstanbul Hilton Kongre ve Sergi Merkezi’nde 24-26 Nisan 2007 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.


Türkiye genelinde çok sayıda gaz dağıtım şirketini, sektör temsilcilerini ve tesisat firmalarını buluşturan İNGAS fuarı büyük ilgi görüyor. Fuarda doğalgaz sektörüyle ilgili panel ve konferanslarda sektörün sorunları ve çözüm önerileri tartışılıyor.

Doğalgaz sektörüne yönelik dijital çözümler geliştiren Tekhnelogos standında, fuar boyunca ZetaCAD 2.0 programı ve Dijital Proje Otomasyon Sistemi (DİPOS) ile ilgili sunum yapılacak ve yeni uygulamalar tanıtılacak. Fuar boyunca Tekhnelogos-ZetaCAD standımızı ziyaret edebilir, ZetaCAD 2.0 ve dijital proje otomasyon sistemi (DiPOS)’la ilgili geniş bilgi alabilirsiniz.

Fuar vesilesiyle kullanıcılarımızı, sektör temsilcilerimizi ve meslektaşlarımızı buluşturmayı hedefleyen standımızı teşrifinizi bekliyor, ilginiz için teşekkür ediyoruz.