Anasayfa > Haberler > 1.Tekhnelogos Ihlamur Şenliği
Diğer Haberler  

1.Tekhnelogos Ihlamur Şenliği

Geliştirdiği öncü ve yenilikçi  teknolojilerle doğalgaz sektöründe dijital dönemi başlatan Tekhnelogos Yazılım , gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile çevreye olan katkısını sürdürüyor.

Bu vizyonla ilki düzenlenen  Tekhnelogos Ihlamur Şenliği, 06.04.2011 Çarşamba günü Üsküdar’da gerçekleştirildi.

Şenlik kapsamında, Üsküdar Çengelköy’de yer alan Rasathane Caddesi’ne 40 adet yetişkin ıhlamur ağacı, Tekhnelogos,Üsküdar Belediyesi  ve yerel yetkililerinin katıldığı bir programla dikildi. Programa , Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı M. Hakan BÜKER, Üsküdar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü İsmail YANARATEŞ, Küçüksu Mahalle Muhtarı Cenan KARAKUŞ, Tekhnelogos Yazılım Genel Müdür Yardımcısı M. Ali ÇALIŞKAN, Tekhnelogos Yazılım Satış Sorumlusu Selim Demirer ve mahalle sakinleri katıldı.

1.Tekhnelogos Ihlamur Şenliği ile ilgili bir konuşma yapan Tekhnelogos Genel Müdür Yardımcısı M.Ali Çalışkan, Üsküdar’da faaliyet gösteren bir firma olarak Üsküdar’ın,İstanbul’un ve sonuçta Türkiye’nin florasını zenginleştirmek ve daha yeşil bir çevre için öncü bir adım atmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını,dikilen ıhlamur ağaçlarını önce  ülkemizin geleceği olan çocuklara  sonra da tüm Üsküdarlılara emanet ettiklerini,kurum olarak çevre dostu faaliyetlere bundan sonra devam edeceklerini ifade etti.