Anasayfa > Haberler > Sodex Ankara 2011 Fuarında Standımıza Yoğun İlgi
Diğer Haberler  

Sodex Ankara 2011 Fuarında Standımıza Yoğun İlgi

Katıldığı fuarlarda sektörün beğenisini kazanan Tekhnelogos, ürünlerini tanıttığı bir fuarı daha başarıyla geride bıraktı. Sodex Ankara 2011 Doğal Gaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı, 10-13 Mart 2011 tarihleri arasında Anfa Altınpark Fuar Merkezi'nde yapıldı. Türkiye’nin dört bir yanından gelen ZetaCAD kullanıcıları, öğrenciler,  Başkentgaz yetkilileri ve sertifikalı firmalar Tekhnelogos standını ziyaret ederek ZetaCAD ve DİPOS Plus  Sistemi hakkında bilgi aldı.

ZetaCAD ve DİPOS Plus Sistemi’nin görsel araçlar ve yazılı broşürlerle tanıtıldığı fuarda,  örnek proje çizimleri yapılarak yetkili tesisat firmalarına ve mühendislere ZetaCAD’i doğrudan inceleme imkanı sunuldu. Ayrıca tüm ziyaretçilere Tekhnelogos sosyal sorumluluk projesi kapsamında 2011 Cezeri takvimi ve çam fidanı hediye edildi.

Fuar vesilesiyle standımızı ziyaret eden bütün kullanıcılarımıza, öğrencilere, sektör temsilcilerine, Başkentgaz yetkililerine ve firmalarına teşekkür ediyoruz.